یازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران

 

پیرو موافقت هیات مدیره محترم انجمن مهندسی ماشین ‏های کشاورزی و مکانیزاسیون ایران انشاءالله یازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران در روزهای 12-14 شهریورماه 1397 در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین، شهر همدان در دانشگاه بوعلی سینا برگزار می‏گردد.
این محفل علمی بزرگترین گردهمایی متخصصین این رشته در سطح کشور می ‏باشد که به صورت دو سالانه برگزار می ‏شود. بدینوسیله از کلیه متخصصان و محققان کشور دعوت می‏ شود تا با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خویش در این کنفرانس شرکت نمایند.
 

رزرو امکانات رفاهی

پژوهشگران، اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان بزرگوار، کمیته برگزاری کنگره ضمن تشکر فراوان از همراهی و مشارکت شما عزیزان، به اطلاع میرساند با توجه به اینکه داوری مقالات به اتمام رسیده است و نتایج در صفحه کاربری شما بزرگواران در وبسایت کنگره قابل مشاهده است. خواهشمند است ضمن مراجعه به صفحه کاربری و در صورت رویت پذیرش مقاله، برای نهایی کردن پذیرش و امکان ارایه مقاله در کنگره هزینه های ثبت نام را پرداخت و پذیرش مقاله را از حالت مشروط به قطعی تبدیل نمایید. همچنین با عنایت به اینکه سی دی مجموعه مقالات کنگره در 15 مرداد رایت خواهد شد. تا 15 مرداد برای پرداخت هزینه های ثبت نام و امکان بارگذاری مقاله شما بزرگوارن در سی دی فرصت هست.
با سپاس فراوان از همراهی و مساعدت شما عزیزان
 
مقالات برتر کنگره در مجله مهندسی بیوسیستم ایران و مجله فن‌آوری زیستی در کشاورزی چاپ خواهند شد.
مهلت ارسال مقاله تا 31 تیرماه تمدید شد.